Logo MojaObčina.si

Ivančna Gorica

DANES
19°C
10°C
JUTRI
18°C
6°C
1289

Velikonočno voščilo župana Dušana Strnada

Spoštovane občanke in občani.

Prihajajo dnevi polni prazničnih običajev, pomenljivih dogodkov in simbolike življenja. Velikonočni čas sam po sebi prinaša številne priložnosti za srečanja, za pregled osebnih in družinskih vrednot in ne nazadnje za praznična doživetja, ki sodijo samo v ta čas leta. Zelenje, cvetne butarice in velikonočne dobrote so dobile svoje mesto že na lepo obiskanem Ivankinem sejmu minulo soboto, čaka pa nas še praznični konec tedna, z vsebinsko bogatim obredjem velikega tridnevja.

Vsem vernim želim blagoslovljeno veliko noč, vsem občanom pa, da bi znali prijateljsko in spodbudno sobivati v naši prijetno domači občini.

Vaš župan Dušan Strnad s sodelavci

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi