Logo MojaObčina.si

Ivančna Gorica

JUTRI
27°C
19°C
NED.
28°C
19°C
1781

Vabljeni na muzikal v izvedbi učencev in učiteljev OŠ Stična

Na Osnovni šoli Stična so ponosni na kulturno in naravno dediščino naših krajev, na naš jezik, na spomine in na zgodbe, ki jih ustvarjamo skupaj. Tudi zato so se odločili, da pripravijo predstavo, s katero se bodo poklonili tistim vrednotam preteklosti, ki jih želijo ponovno oživeti in z njihovo pomočjo ustvarjati boljši jutri. Vabljeni v sredo, 27. marca 2019, ob 18. uri, v Športno dvorano OŠ Stična na muzikal z naslovom Tu smo doma.
Muzikal, je preplet gledališke igre, pesmi, glasbe in plesa in je delo učencev in učiteljev OŠ Stična. Obenem predstavlja oprijemljiv dokaz, da projekti, ki jih izvajajo na šoli, niso le črke na papirju, ampak so odsev naše vztrajnosti, srčnosti in ustvarjalnosti.

Zbrana sredstva bodo v celoti namenjena Šolskemu skladu OŠ Stična.

Vstopnice je možno kupiti na matični šoli in vseh podružnicah ter uro in pol pred predstavo na vhodu Športne dvorane OŠ Stična. Cena vstopnice za odrasle je 8 EUR, za otroke 3 EUR.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi