Logo MojaObčina.si

Ivančna Gorica

JUTRI
20°C
10°C
PET.
18°C
6°C
Deli
1277

Vabljeni na 19. Viridin pohod po Krajevni skupnosti Metnaj

Na velikonočni ponedeljek, 22. 4. 2019, vas Krajevna skupnost Metnaj vabi na 19. tradicionalni Viridin pohod. Potekal bo v smeri Mekinje-Pristava-Debeče-Osredek-Obolno-Poljane-Potok-Metnaj v dolžini 16 km.
Svoja vozila lahko pustite na igrišču v Metnaju pri gasilskem domu ali Mekinjah. Prijave potekajo od 8. ure dalje v Mekinjah. Uradni start je ob 8.30 uri. Štartnina znaša 8 eur; vključuje majico ali kapo, vodo in toplo malico na cilju. Cilj bo v Metnaju na kmečkemu turizmu Lojzke Miglič.

Ob tej priložnosti bo tudi sveta maša na Pristavi, v cerkvi sv. Lamberta, ob 10. uri.

Če želite osvojiti najvišji vrh Občine Ivančna Gorica, se jim pridružite! Pohod je na lastno odgovornost.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi