Logo MojaObčina.si

Ivančna Gorica

DANES
16°C
7°C
JUTRI
13°C
9°C
839

Vabljeni na 18. Viridin pohod po Krajevni skupnosti Metnaj

Krajevna skupnost Metnaj in prijazni krajani vabijo na tradicionalni Viridin pohod, ki bo letos potekal že 18. leto zapored, na Velikonočni ponedeljek, 2. aprila. Prijave potekajo od 7.30 ure dalje v Mekinjah. Uradni start je ob 8. uri.
Pot je dolga 16 km in pohodnike pelje skozi vseh 10 vasi Krajevne skupnosti Metnaj. Letošnja smer bo potekala v smeri Mekinje-Metnaj-Potok-Poljane-Obolno-Osredek-Debeče-Pristava-Mekinje. Tudi letos bo sveta maša v cerkvici sv. Lamberta, ob 12. uri, ki bo za pohodnike bolj simbolična.

Če želite osvojiti najvišji vrh Občine Ivančna Gorica, se jim pridružite! Pohod je na lastno odgovornost.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi