Logo MojaObčina.si

Ivančna Gorica

DANES
30°C
19°C
JUTRI
29°C
19°C
953

Vabilo na spletni zbor turističnih in gostinskih ponudnikov

Vabljeni k prijavi na spletni dogodek Zbor turističnih in gostinskih ponudnikov, s prof. dr. Janezom Bogatajem. Dogodek bo potekal v okviru aktivnosti Zavoda Prijetno domače in projekta RAST v četrtek, 20. 5. 2021, s pričetkom ob 18. uri.
Letošnje leto je Slovenija razglašena kot Evropska gastronomska regija 2021, katere ambasador je tudi prof. dr. Janez Bogataj. Vse bolj se zavedamo pomena lokalno pridelane in pripravljene hrane, ki je zanimiva tudi za naše obiskovalce. Območje občine Ivančna Gorica je bogato s številnimi tradicionalnimi jedmi in zagotovo je hrana pomemben dejavnik, na katerem lahko gradimo skupno zgodbo.

Prijavite se na dogodek, ki bo potekal preko spleta in nam zaupajte tudi vaš naslov in telefonsko številko, saj vas čaka presenečenje kar na vašem domu.

Prijave so odprte do torka, 18. 5. 2021
. Prijavite se po e-pošti katja.klemencic@ivancna-gorica.si ali pa nas pokličite na 040/415-605.

Veseli nas, da skupaj začenjamo soustvarjati zgodbo, katerega pomemben del je tudi kulinarika.

Se vidimo!

»Naložbo sofinancirata Republika Slovenija in Evropska unija iz Evropskega sklada za regionalni razvoj«.

www.eu-skladi.si

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi