Logo MojaObčina.si
DANES
9°C
4°C
JUTRI
17°C
5°C
Oceni objavo

V Ivančni Gorici vrata odprla trgovina Ellux z elektro opremo

Župan Dušan Strnad se je ob začetku šolskega leta, 1. septembra 2023, udeležil tudi odprtja nove trgovine Ellux z elektro opremo v občini Ivančna Gorica. Ellux trgovina in storitve d.o.o. je vrata odprla v prostorih nekdanje trgovine Kašča na Livarski ulici 1 v Ivančni Gorici.

Župan je ob odprtju trgovine lastnikoma izrazil svoje čestitke in pohvale za njihovo drzno poslovno idejo in zaželel uspešno poslovanje trgovine. Hkrati je poudaril, da hiša, v kateri se nahaja nova prodajalna, nosi pozitivno energijo. To je bila nekdanja prodajalna "Kašča," kjer smo vedno našli tisto, česar drugje ni bilo na voljo. Župan upa, da se bo ta pozitivna izkušnja nadaljevala tudi v ponudbi elektro opreme, ki jo v občini Ivančna Gorica primanjkuje.

Lastnika trgovine, Marko Zajec in Jože Korelc, sta v nadaljevanju bližnjim »sosedom« varovancem Varstveno delovnega centra Želva iz Ivančne Gorice podarila vrednostni bon - donacijo v višini 500,00 EUR. Po simboličnem prerezu elektro kabla je blagoslov trgovine opravil stiški župnik, p. Branko Petauer.  

Delovni čas trgovine:

Ponedeljek – petek: 7.00 – 17.00

Sobota: 7.00 – 12.00

Kontakt:

Trgovina: 030 425 425

Marko 041 912 638

Jože 031 718 299

Oglejte si tudi