Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 19.01.2018

pretežno oblačno
Popoldne bo pretežno oblačno. Na severu in zahodu bo povečini suho, drugod bodo občasno padavine, nekoliko več jih bo v južni in jugovzhodni Sloveniji. Meja sneženja bo med 800 in 1000 metri nadmorske višine, zvečer pa se bo ponekod v jugovzhodni Sloveniji spustila do nižin. V večjem delu države bo zapihal severovzhodnik. Najvišje dnevne temperature bodo od 3 do 8, ob morju in na jugovzhodu do 12 °C.
1°C | 5°C
sobota, 20.01.2018
1°C | 5°C
nedelja, 21.01.2018
0°C | 9°C
ponedeljek, 22.01.2018
-2°C | 5°C
torek, 23.01.2018
-1°C | 6°C
Opozorila
Petek, 19.1.2018 ob 13h
Dodatnega opozorila ni.
1°C
5°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Turizem

Otvoritev kopalne sezone v Mestnem kopališču ......


TURIZEM, OBČINSKE, LOKALNE SKUPNOSTI, DOGODKI

| |
09.07.2013      12:10
A A

Otvoritev kopalne sezone v Mestnem kopališču Višnja GoraOtvoritev Mestnega kopališča Višnja Gora
Otvoritev Mestnega kopališča Višnja Gora
Deli:

Čeprav smo zamudili 1. rojstni dan "novega" Mestnega kopališča Višnja Gora (MKVG), smo končno  le uspeli odpreti kopalno sezono.  Vabljeni na sproščujočo ohladitev v bazenu ali ob njem.  Tudi letošnje poletje vas čakajo prijetna in zanimiva presenečenja.


Po dolgih letih se letošnja kopalna sezona ni začela s pričetkom šolskih počitnic. Zamuda je posledica temeljite prenove bazenske tehnike in bazenske strojnice ter obnovitev bazenske školjke. Dela so zahtevala zemeljska dela, ki jim spomladansko vreme ni bilo naklonjeno. Zaradi istih razlogov tudi letos, žal, zelenica  kopalcem ne bo na voljo, smo pa povečali bazensko ploščad, naredili novo balinišče ter na novo opremili otroško igrišče za obiskovalce kavarne in kopalce.

 

Z deli bomo nadaljevali na postajališču za avtodome, a bomo poskrbeli, da obiskovalci tega ne boste  občutili in boste lahko brezskrbno uživali v poletnih dneh na kopališču in na terasi kavarne.

 

V naši ponudbi, ki jo verjetno že dobro poznate, imamo poleg stalne ponudbe slaščic in linije sladic Višnjanski polžki – Snails of Višnja Gora, na stojnici v prodaji tudi spominke iz Višnje Gore. Lahko si privoščite tudi slasten, svež vafelj. Prepričani smo, da do konca poletja ne bo našega sokrajana, ki ne bi  poskusil pečenih polžev z zeliščnim maslom.

 

Ekipa MKVG bo poskrbela za pester program v poletnih dneh, da boste poletne večere lahko preživljali ob koncertih na naši terasi; gostili bomo animatorje za otroke v bazenu in vam pripravljali presenečenja v naši ponudbi.

 

Veselimo se preživljanja poletja skupaj z vami!.

 

Ekipa MKVG

 

Čas obratovanja s cenikom najdete na povezavi:

 http://mestnokopalisce.si/wp-content/uploads/Cenik-KARTE.pdf
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ivančna Gorica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!