Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 23.10.2017

pretežno oblačno
Zvečer bo oblačno s padavinami, tudi posameznimi nevihtami, ki bodo ponoči od zahoda slabele in do jutra že večinoma ponehale. Ponekod bo pihal severni veter, na Primorskem sprva močna burja, ki bo postopno slabela in do jutra ponehala. Najnižje jutranje temperature bodo od 1 do 8, ob morju okoli 11 stopinj C.
7°C | 14°C
torek, 24.10.2017
4°C | 17°C
sreda, 25.10.2017
3°C | 14°C
četrtek, 26.10.2017
4°C | 19°C
Opozorila
Nedelja, 22.10.2017 ob 17h
Zvečer bo na Primorskem pihala zmerna do močna burja. Na izpostavljenih mestih bodo najmočnejši sunki vetra dosegali hitrost od 100 do 120 km/h. Že v drugi polovici noči na ponedeljek bo hitro slabela.
7°C
14°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Turizem

Mestno kopališče Višnja Gora začelo kopalno ......


TURIZEM, OBVESTILA

| |
01.07.2014      13:00
A A

Mestno kopališče Višnja Gora začelo kopalno sezonoDeli:

V soboto 28. junija smo praznovali drugo obletnico prenovljenega MKVG, ki smo jo združili z uradno otvoritvijo kopalne sezone. Otroci so se zabavali z Bratoma Malek in obiskala nas je Ela Polželo (režija Melita Garvas, izvedba Neža Nježič) – tisti, ki bi radi spoznali navihana Brata Malek in originalno višnjansko Elo Polželo, jih lahko srečate konec julija na Aninem sejmu v Višnji Gori. Ob bazenu smo se pozibavali ob ritmih DJ Jurifa, v dalmatinski večer pa nas je popeljala dalmatinska kulinarika in glasba moškega pevskega zbora Lipa ter Višnjanskih fantov. V nagradni igri smo podelili nekaj nagrad, v vrhuncu večera pa smo se posladkali s slastno torto Slaščičarne Lenček.

 

Če ste manjkali na našem dogodku, poskrbite, da nas boste obiskali v dolgem vročem poletju. Ob sobotah se bomo skupaj ohlajali na  »Pool Party-ju«, organizirali  bomo tudi različne tematsko obarvane večere: Girls in Boys night, glasbeni koncerti, kulinarično tematske večere in druge dogodke. Naj izpostavimo girls night – vstop samo za nežnejši spol, ki bo 11.7. in jazz - blues koncert skupine Rond Noir, pevke naše Luane Lise Nomsi, 12.7.

 

Za Zabavne počitnice na MKVG z Bratoma Malek smo razpisali nov štiridnevni termin in sicer od 11.8.-14.8. Nekateri termini so že polni, zato čim prej zagotovite mesto za svojega malčka! 

 

Pa še to:

Ste že opazili kako diši iz naše kuhinje na MKVG? Vsak dan med 13.00 in 22.00 uro lahko v naši kuhinji dobite različne kulinarične dobrote, od domačih hamburgerjev, vegetarijanske prehrane, solatnih krožnikov, pečenih rebrc in perutničk pa vse do ramstkov in biftkov za zahtevnejše jedce.

V času svetovnega prvenstva v nogometu smo pripravili tudi posebno »Fuzbal ponudbo«.

 

Veselimo se dolgega in vročega poletja v vaši družbi!

Kristina Zadel
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ivančna Gorica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!