Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 24.10.2017

pretežno jasno
Danes bo pretežno jasno, v vzhodni Sloveniji občasno zmerno oblačno. Pihal bo okrepljen severni do severovzhodni veter, ki bo ponehal zvečer in v noči na sredo. Najvišje dnevne temperature bodo od 13 do 17, na Primorskem do okoli 19 stopinj C.
4°C | 17°C
sreda, 25.10.2017
3°C | 14°C
četrtek, 26.10.2017
3°C | 19°C
petek, 27.10.2017
6°C | 19°C
sobota, 28.10.2017
8°C | 15°C
Opozorila
Torek, 24.10.2017 ob 9h
Severni veter bo zjutraj in deloma dopoldne ponekod pod Karavankami in Kamniškimi Alpami ter v višjih legah v sunkih presegal hitrost 70 km/h.
4°C
17°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Turizem

Ljubitelji drsanja na ledu vabljen v Temenico


ŠPORT, TURIZEM, LOKALNE SKUPNOSTI, DRUŠTVA

| |
16.01.2015      20:03
A A

Ljubitelji drsanja na ledu vabljen v TemenicoDeli:

Kljub temu, da vremenske razmere niso najugodnejše za raznovrstne zimske aktivnosti na prostem, pa se je v naši občini zopet izkazalo, da se z voljo da doseči marsikateri cilj. Športno društvo Temenica je v decembru uredilo na športnem igrišču v Temenici umetno drsališče na katerem je možno drsati vsakodnevno med 16.00 in 22.00 uro. 


 Uživanje v drsalnih radostih na približno 200 m2 velikem drsališču je namenjeno tako mladim kot starejšim, drsališče pa mladi izkoriščajo tudi za igranje hokeja. Kot so nam zaupali organizatorji vsakodnevno drsa 20-30 obiskovalcev, zlasti ob koncu tedna pa je obiska še več. Drsališče je osvetljeno z reflektorji, drsanje pa poteka na lastno odgovornost. 

Temperature nad 0 stopinj Celzija ne poškodujejo drsalno površino, tako se načrtuje, da bi drsališče obratovalo do konca šolskih zimskih počitnic (konec februarja), kar pomeni, da bo odrto še najmanj en mesec. 
Ob drsališču je poskrbljeno tudi za tople napitke v društveni brunarici in izposojo drsalk za najmlajše. Več informacij na tel. št. 031/888-813 ali 031/454-460 ter na FB-profilu Športno izobraževalnega društva Temenica.


Tekst in foto: Gašper Stopar
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ivančna Gorica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!