Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 23.10.2017

pretežno oblačno
Zvečer bo oblačno s padavinami, tudi posameznimi nevihtami, ki bodo ponoči od zahoda slabele in do jutra že večinoma ponehale. Ponekod bo pihal severni veter, na Primorskem sprva močna burja, ki bo postopno slabela in do jutra ponehala. Najnižje jutranje temperature bodo od 1 do 8, ob morju okoli 11 stopinj C.
7°C | 14°C
torek, 24.10.2017
4°C | 17°C
sreda, 25.10.2017
3°C | 15°C
četrtek, 26.10.2017
3°C | 20°C
petek, 27.10.2017
6°C | 19°C
Opozorila
Nedelja, 22.10.2017 ob 17h
Zvečer bo na Primorskem pihala zmerna do močna burja. Na izpostavljenih mestih bodo najmočnejši sunki vetra dosegali hitrost od 100 do 120 km/h. Že v drugi polovici noči na ponedeljek bo hitro slabela.
7°C
14°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

NK Ivančna Gorica lansiral igralca Matijo ......


ŠPORT, POSLOVNE, DOGODKI, OSTALO

| |
15.02.2015      22:46
A A

NK Ivančna Gorica lansiral igralca Matijo Bobna v AnglijoMatija Boben je igralec na desni
Matija Boben je igralec na desni
Deli:

Igralcu Nogometnega kluba Ivančna Gorica, 20-letnemu nogometašu Matiji Bobnu, se je ponudila izjemna priložnost. NK Ivančna Gorica je sklenil dogovor o posoji igralca angleškemu klubu Bolton Wanderes, ki v tem trenutku igra v drugi angleški ligi, nedolgo nazaj pa je igral tudi v elitni Premier ligi. 

Matija Boben (na sliki desno) v dresu NK Ivančna GoricaMorebitna pogodba o prestopu Matije Bobna je odvisna od tega, kako se bo izkazal na preizkušnji. Nogometaš Ivančne Gorice, kjer je tudi začel prve nogometne korake, prihaja iz vasi Žvirče (občina Žužemberk). Minuli ponedeljek je prvič igral na tekmi med mladima ekipama Boltona in Readinga. Tekma se je končala z neodločenim rezultatom 1:1, Matija pa je odigral celotno srečanje.
Matija se je po začetnem igranju v Ivančni Gorici za dve leti preselil v Kočevje. Pri 14 letih je odšel v Ljubljano, kjer je igral za NK Interblock in postal tudi reprezentant. V članski selekciji je najprej igral za kranjski Triglav v 1. SNL, po treh mesecih pa ga je vodstvo NK Ivančna Gorica pripeljalo nazaj v klub, kjer je pred odhodom v Anglijo igral eno leto in bil eden od nosilcev igre domačega tretjeligaša, ki se bori za vrnitev v 2. ligo.

Pod vodstvom trenerja Hadžiča je Matija še napredoval in tudi na njegovo priporočilo je igralec odšel v Bolton na preizkušnjo. Za klub bo morebitni prestop velik izpit, ki pa ga bo vodstvo upajmo opravilo z odličnim.

NK Ivančna Gorica je s tem dokazala, da je na pravi poti, da se s pravim delom in vizijo v nogometu lahko uspe in obenem omogoči naši mladini uvrstitev v kakovostni šport, kar je osnovno poslanstvo kluba. Klub bo prihodnje skušal še izboljšati delo z mladimi in se tudi bolj tržno obnašati, kar je edina rešitev za obstoj nogometa v naši občini.


Vir /tekst in foto):http://www.ivancna-gorica.si/aktualno/?id=4726
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ivančna Gorica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!