Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 27.06.2017

pretežno oblačno
Ponoči bo precej jasno.
17°C | 32°C
sreda, 28.06.2017
18°C | 32°C
četrtek, 29.06.2017
18°C | 25°C
petek, 30.06.2017
16°C | 25°C
Opozorila
Ponedeljek, 26.6.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
17°C
32°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Dedek Mraz v Nogometni šoli


ŠPORT, DRUŠTVA

| |
27.12.2013      12:03
A A

Dedek Mraz v Nogometni šoliDeli:

V soboto 21.12.2013 smo ogranizirali zaključno prireditev za vse selekcije Nogometne šole in vrtce, v katerih smo izvajali program Športnih in nogometnih uric. Našemu vabilu se je odzvalo veliko število otrok, ki so tako dobili možnost zaigrali svoje prve tekme. Vrtci iz Velikega Gabra, Višnje Gore, Krke, Šentvida pri Stični in Ivančne Gorice so se namreč med seboj pomerili v nogmetu na malih igriščih. Ko pa so se otroci že nekoliko utrudili in so se jim pridružili tudi člani Nogometne šole, pa nas je obiskal Dedek Mraz, ki je prisotne prijazno nagovoril in jih bogato obdaril. Ob priložnosti so se nam pridružili tudi predsednik NK Ivančna Gorica - Rafael Koren, vodja vrtcev - Branka Kovaček, Ravnatelj SŠJJ - Milan Jevnikar in župan Dušan Strnad. Slednja sta s simboličnim začetnim udarcem otvorila  revijalne tekme, ki so jih odigrale selekcije NŠ in tako prisotnim prikazale plod trdega dela skozi celotno sezono. Pridružila se nam je še dekliška ekipa SŠJJ, ki je dodobra namučila selekcijo U13 ter fantovska ekipa SŠJJ, ki se je pomerila s selekcijo U15.

 

Leto 2013 smo zaključili na čudovit način in se tako z nasmehom na ustih odpravili na težko zaslužen počitek. Nogometne čevlje bomo tako za nekaj časa postavili v kot, nato pa se bomo v polnem zagonu podali v spomladanski del sezone.  

 

Zahvalili bi se radi vsem sponzorjem, ki so darovali nagrade za srečelov in vsem staršem za trud in nesebično pomoč pri organizaciji.


Vir (tekst in foto) : http://www.ns-ivancnagorica.si/index.php/sl/
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ivančna Gorica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!