Logo MojaObčina.si
DANES
5°C
-1°C
JUTRI
3°C
-3°C
Oceni objavo

S prenovo zdravstvenega doma 6 novih zobnih ambulant, 4 ordinacije družinske medicine, …

Župan Dušan Strnad si je skupaj z direktorjem Zdravstvenega doma Ivančna Gorica Janezom Zupančičem ogledal potek adaptacijskih del na objektu starega dela zdravstvenega doma. Gre za kompletno rekonstrukcijo prostorov za izvajanje splošne, družinske in zobozdravstvene dejavnosti v pritličju in prvem nadstropju. Trenutno na gradbišču potekajo gradbeno – obrtniška dela, postavljene pa so tudi že predelne stene po prostorih, začela se je izvajati statična sanacija objekta.

S prenovo, ki bo zaključena do konca leta, bo Zdravstveni dom Ivančna Gorica bogatejši za šest zobozdravstvenih ambulant, štiri dodatne ordinacije družinske medicine in štiri referenčne ambulante. Poleg sodobnih prostorov bo rešena tudi prostorska utesnjenost in souporaba istih prostorov.

Po prenovi se bo še izboljšala zdravstvena oskrba občank in občanov Ivančne Gorice.

Oglejte si tudi