Logo MojaObčina.si
DANES
3°C
0°C
JUTRI
2°C
-3°C
15624

Prižig prazničnih lučk, obisk sv. Miklavža in nastop Nine Pušlar

Občina Ivančna Gorica v sodelovanju z ZKT Prijetno domače Ivančna Gorica vabi občanke in občane na PRIŽIG PRAZNIČNIH LUČK V IVANČNI GORICI, ki bo v ponedeljek, 5. decembra 2022, ob 17. uri, na ploščadi pred občinsko stavbo na Sokolski ulici. Tudi letos bo Ivančna Gorica zažarela v soju praznične okrasitve, posebno doživetje pa pripravljamo za najmlajše.

Pravljično vzdušje bo popestril bogat kulturni program, najmlajše otroke (do vključno 7 leta starosti) pa bo obiskal in obdaril tudi sveti Miklavž. Program bo obogaten s predstavo Novoletna smrečica v izvedbi vzgojiteljic vrtca Marjetica Ivančna Gorica, Otroškim pevskim zborom Osnovne šole Stična in nastopom naše ambasadorke Nine Pušlar.

Poveselili se bomo tudi ob toplih napitkih in slastnemu šmornu, ki ga bodo pripravili člani Društva podeželske mladine Kalček.

Vabljeni v praznično Ivančno Gorico!

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi