Logo MojaObčina.si

Ivančna Gorica

DANES
32°C
17°C
JUTRI
33°C
19°C
14899

Poslovilna maša župnika Saša Kovača v Zagradcu

Minulo nedeljo se je s sveto mašo od faranov v cerkvi Marije Brezmadežne v Zagradcu poslovil župnik Sašo Kovač. V fari Zagradec je deloval osem let. Kot duhovnik je bil v vseh teh letih del pomembnih življenjskih dogodkov v suhokranjskem delu naše občine, tako tistih veselih kot žalostnih, s čimer je v naših srcih zagotovo pustil velik pečat.

V vseh teh letih so ga tako farani kot občani kmalu vzljubili in ga vzeli za svojega. »V času službovanja ste nas farane s svojo močno voljo do dela, prisrčnostjo, sodelovanjem in veselim nasmeškom na obrazu vedno razveseljevali«, so ob slovesu na družabnem omrežju zapisali člani Turističnega društva Zagradec.

V imenu občank in občanov Ivančne Gorice se mu zahvaljuje tudi župan Dušan Strnad in obenem želi vse dobro pri opravljanju duhovnega poklica v novi župniji Stara Cerkev - Kočevje.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi