Logo MojaObčina.si

Ivančna Gorica

DANES
23°C
14°C
JUTRI
29°C
16°C
939

Obvestilo Vrtca Ivančna Gorica

Vrtec Ivančna Gorica obvešča, da se bo v času od 26. 06. 2019 do vključno 23. 08. 2019 izvajala PRENOVA KUHINJE IN ZGORNJIH SANITARIJ v vrtcu Miška v Stični in prenova OTROŠKIH SANITARIJ IN KOPALNICE v vrtcu Čebelica v Šentvidu pri Stični. Prenovo investira in vodi Občina Ivančna Gorica.
VRTCA BOSTA V TEM ČASU ZAPRTA.

Prenova navedenih prostorov je nujno potrebna. Izvedena bo v poletnih mesecih, ko je prisotnih manjše število otrok.

Stiškim otrokom, ki bodo obiskovali vrtec, bodo zagotovili nadomestne prostore v vrtcu Marjetica v Ivančni Gorici, šentviški vrtičkarji pa bodo poletje lahko preživeli v začasno najetih prostorih v OŠ Ferda Vesela v Šentvidu pri Stični. Otroke bodo spremljali strokovni delavci vrtca Miška in vrtca Čebelica.

Vodstvo in strokovno osebje vrtca prosi za strpnost in razumevanje.

Vsi zaposleni v vrtcu Miška v Stični, zaposleni v vrtcu Čebelica v Šentvidu pri Stični in
ravnateljica Branka Kovaček

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi