Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 21.11.2017

pretežno oblačno
Ponoči bo deloma jasno, po nekaterih nižinah bo nastala megla. Ponekod bo zapihal jugozahodni veter. Najnižje jutranje temperature bodo od -3 do 2, v alpskih dolinah do -5, ob morju okoli 6 °C.
0°C | 11°C
sreda, 22.11.2017
4°C | 12°C
četrtek, 23.11.2017
6°C | 12°C
petek, 24.11.2017
3°C | 14°C
sobota, 25.11.2017
5°C | 11°C
Opozorila
Ponedeljek, 20.11.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
0°C
11°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

Nina Pušlar v soboto na domačem odru


LOKALNE SKUPNOSTI, OBVESTILA

| |
18.10.2013      7:00
A A

Nina Pušlar v soboto na domačem odrufoto: http://www.ivancna-gorica.si/aktualno/?id=1049
foto: http://www.ivancna-gorica.si/aktualno/?id=1049
Deli:

V soboto, 19. oktobra 2013 ob 20. uri, bo v Športni dvorani Osnovne šole Stična  veliki tradicionalni koncert domače, že uveljavljene pevke  Nine Pušlar.  Obiskovalci bodo poleg njenega odličnega vokala lahko slišali še en slovenski legendarni glas, ki pripada eni najbolj znanih slovenskih pevk -  Alenki Godec.  Na koncertu bo dobila svoje mesto tudii Godba Stična, kamor sodijo Ninini glasbeni začetki z igranjem na prečno flavto. 

V sredo, 16. oktobra je župan Občine Ivančna Gorica Dušan Strnad za priznano domačo pevko priredil poseben sprejem na občini. Ob tej priložnosti ji je za uspešno glasbeno pot in promocijo domače občine podelil priznanje v obliki spominskega kovanca z napisom Prijetno domače.

 

Na spletni strani Nine Pušlar  http://www.ninapuslar.com/ med drugim piše:

 

Medtem ko je večina ljudi uživala na morju in se potila na soncu, je Nina letošnje dolgo poletje preživela  v snemalnem studiu. Celo poletje je z ekipo snemala svoj četrti album in tu je Svet je tvoj.


Glasba je Ninino avtorsko delo, pod tekst se je podpisal Zlatko, vse skupaj pa zveni zelo poletno, igrivo in pozitivno. S pesmijo Nina ne napoveduje samo nove plošče, pač pa tudi jesensko koncertno turnejo, nove videospote in sveženj novih idej. “Moj novi komad govori o tem, da vsak v sebi nosi veliko lepega in se mora samo odpreti in znati to pozitivo deliti. Skupaj nam je lahko lepše,” je povedala Nina.


Viri:  http://www.ninapuslar.com/  in  http://www.ivancna-gorica.si/aktualno/?id=1049
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ivančna Gorica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!