Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 18.10.2017

pretežno jasno
Popoldne bo predvsem ob morju zmerno do pretežno oblačno, ponekod lahko občasno tudi megleno. Drugod bo precej jasno. Pihal bo jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 19 do 24 stopinj C.
8°C | 22°C
četrtek, 19.10.2017
7°C | 22°C
petek, 20.10.2017
7°C | 20°C
sobota, 21.10.2017
9°C | 19°C
nedelja, 22.10.2017
9°C | 15°C
Opozorila
Sreda, 18.10.2017 ob 13h
Dodatnega opozorila ni.
8°C
22°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

7. Ivankin sejem


OBČINSKE, OBVESTILA

| |
07.04.2014      8:32
A A

7. Ivankin sejemDeli:

V soboto, 12. aprila bo ivanška tržnica prizorišče tradicionalnega, že 7. Ivankinega sejma. Ta prinaša še bogatejšo ponudbo vsega domačega, pridelanega in vzgojenega  na tem delu dolenjske zemlje, pripravljenega z rokami pridnih gospodinj in domačih strokovnjakov,  pa tudi izdelke domače in umetnostne obrti,  kmečkih orodij .....

 

Pester izbor sadja, zelenjave, zelišč, mlečnih izdelkov, medu in drugih domačih pripravkov, raznovrstnih sadik za vrt, pa suhomesnatih izdelkov in ostaklega bo dopolnjeval pester kulturni program. Na odru bodo pripovedovali, peli in plesali. Še posebej bo  najmlajše razveselil pravljični junak PIKI. Glasbena šola Grosuplje podružnica Ivančna Gorica pripravlja pravo glasbeno poslastico, manjkali pa ne bodo niti veterani Folklorne skupine Vidovo in še kdo.

 

Ivankin sejem se začenja ob 8. uri in bo odprt do 13. ure.

 

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ivančna Gorica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!