Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 22.10.2018

pretežno oblačno
Danes bo v zahodni Sloveniji pretežno jasno. Drugod bo pretežno oblačno, popoldne se bo od severozahoda delno zjasnilo. Na Primorskem bo pihala zmerna burja, drugod severovzhodnik. Najvišje dnevne temperature bodo od 12 do 15, na Primorskem do 18 °C.
7°C | 14°C
torek, 21.10.2018
10°C | 12°C
sreda, 23.10.2018
6°C | 16°C
četrtek, 24.10.2018
6°C | 20°C
petek, 25.10.2018
7°C | 18°C
Opozorila
Ponedeljek, 22.10.2018 ob 8h
Dodatnega opozorila ni.
7°C
14°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

18. Zeleni vikend


TURIZEM, LOKALNE SKUPNOSTI, OBVESTILA

| |
21.08.2013      16:23
A A

18. Zeleni vikendDeli:

Na praznovanje svojega rojstnega dne Radio Zeleni val tudi letos vabi vse ljubitelje svojih frekvenc, dobre glasbe in zabave.  Od petka 23. do nedelje 25. avgusta pripravlja tradicionalni Zeleni vikend na letališču v Šentvidu pri Stični.

Prireditveni dnevi  imajo vsak svojo noto.

V petek vabljena  na zabavo predvsem mlajša  generacija  in vsi, ki radi prisluhnete in si napasete oči na izvajalcih: Alja Krušič, Fredi Miler, Mateja Malnar, Sexplosion, Plesni studi Jay Dance/KAOS in drugi.  Za glavni  del zabave pa bodo poskrbeli Rebeka Dremelj ter Dejan Vunjak in Brendijeve barabe…..

 

Sobota je dan D – praznovanje obletnice Zelenega vala s torto in vsemi svečanostmi.  Zvezdnica večera bo Danijela z bendom,  med nastopajočimi pa tudi Brigita Šuler,  Regina, April, Saša Lendero, Calypso…..

 

V nedeljo pa napovedujejo sveto mašo, letalski miting, Zmajčka Ferda in Manco Špik,  PopSign, Roberta  Fickerja  in druge, za osrednjo zabavo pa bodo poskrbeli   Begini in  Atomik Harmonik.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ivančna Gorica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!