Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 29.06.2017

delno oblačno
V prvem delu noči bodo nevihte s krajevnimi neurji od zahoda zajele večji del Slovenije, v drugem delu noči pa prehodno povečini ponehale.
17°C | 25°C
petek, 30.06.2017
16°C | 26°C
sobota, 01.07.2017
16°C | 25°C
nedelja, 02.07.2017
14°C | 25°C
ponedeljek, 03.07.2017
14°C | 26°C
Opozorila
Sreda, 28.6.2017 ob 18h
Do sredine noči so ob nevihtah še možna krajevna neurja. Močni sunki zahodnega vetra in nalivi bodo ob prehodu hladne fronte najprej (okoli 22. ure) zajeli obalo, nato pa v približno treh urah prešli vso Slovenijo.
17°C
25°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Povabilo k izdelavi prazničnih voščilnic


OBČINSKE

| |
18.11.2013      22:26
A A

Povabilo k izdelavi prazničnih voščilnicDeli:

Svet župana za starosti prijazno občino tudi letos vabi najrazličnejše ustvarjalce iz občine Ivančna Gorica k izdelavi prazničnih voščilnic. Vse izdelane voščilnice bodo sodelovale v natečaju za najizvirnejšo voščilnico v različnih kategorijah.


Voščilnice bodo sodelovale v izboru za najizvirnejšo voščilnico v naslednjih kategorijah: 

  • predšolski otroci
  • osnovnošolci
  • srednješolci
  • ostali

Najboljše voščilnice po izboru strokovne komisije Sveta župana za starosti prijazno občino, se bodo predstavile v sejni sobi Občine Ivančna Gorica, na seji Občinskega sveta v mesecu decembru, avtorji pa bodo simbolično nagrajeni. Vse izdelane voščilnice pa bodo kot županovo voščilo poslane vsem starejšim občanom v občini Ivančna Gorica. 

Prijazno vabimo k sodelovanju vrtec z vsemi enotami, obe osnovni šoli s podružnicami, srednjo šolo, likovna, kulturna, upokojenska in druga zainteresirana društva, institucije in občane. Če si starejši in mlajši med seboj pomagamo, zmoremo več in ustvarjamo boljšo in lepšo družbo. Cenimo ustvarjalnost in inovativnost. Vemo, da je vsak izdelek unikat, zato bodo vse voščilnice hvaležno sprejete.

Prosimo, da voščilnice, ki jih boste izdelali v vaših sredinah, krožkih in druženjih pošljete ali dostavite na naslov: Občina Ivančna Gorica, Sokolska 8, Ivančna Gorica, do 4. decembra 2013.


Vir (tekst in foto):  http://www.ivancna-gorica.si/aktualno/?id=1079
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ivančna Gorica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!