Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 21.10.2018

pretežno oblačno
Ponoči se bo od severovzhoda pooblačilo, zjutraj bo ponekod v vzhodni Sloveniji že rahlo deževalo. Na Primorskem bo spet zapihala burja. Najnižje jutranje temperature bodo od 4 do 9, ob morju in v Vipavski dolini okoli 11 °C.
10°C | 13°C
ponedeljek, 20.10.2018
9°C | 20°C
torek, 22.10.2018
5°C | 14°C
sreda, 23.10.2018
4°C | 16°C
četrtek, 24.10.2018
7°C | 20°C
Opozorila
Sobota, 20.10.2018 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
10°C
13°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Zaključil se je sejem Natour Alpe Adria


OBČINSKE

| |
09.02.2018      00:00
A A

Zaključil se je sejem Natour Alpe Adria



Deli:
Destinacija Prijetno domače - Občina Ivančna Gorica se je tudi v letošnjem letu uspešno predstavila na osrednjem slovenskem turističnem sejmu Natour Alpe-Adria, ki je minuli teden potekal na ljubljanskem razstavišču.
Sejem Natour Alpe-Adria je največja prireditev s področja turizma v regiji Alpe-Jadran, saj letno privabi okrog 15000 obiskovalcev, ki imajo vsako leto možnost spoznati tudi ponudbo iz naših krajev.

Pod okriljem Občinske turistične zveze Ivančna Gorica in Zavoda Prijetno domače se je obiskovalcem letos predstavilo vseh 12 turističnih društev občine Ivančna Gorica. TD Ambrus, TD Stična, TD Grča, TD Krka, TD Zagradec, TD Ivančna Gorica, TD "Publius maximius" Valična vas, TD Višnja Gora, TD Polževo, TD Muljava, TD Šentvid pri Stični in VSTD Debeli Hrib.
Skupaj so na zanimiv način predstavili lokalno turistično ponudbo krajev, ki jih zastopajo ter družno potencialne obiskovalce seznanjali z našimi najzanimivejšimi turističnimi produkti. Posebno mesto na sejmu vselej najdejo naše najpomembnejše prireditve, kot je tudi jubilejni pohod po Jurčičevi poti, poudarek pa so razstavljavci letos namenili tudi čebelarskemu turizmu in zeleni lepotici Krki, ki k sebi vabi vse zaljubljence. Vse to so društva predstavila različnim ciljnim skupinam, kot so pohodniki in kolesarji, družine z otroki, avtodomarji ter raznovrstne zaključene skupine, ki predstavljajo naše potencialne obiskovalce.
Na otvoritveni dan sejma sta se obiskovalcem v okviru Mednarodne turistične tržnice »Več znanja za več turizma« predstavili tudi skupini dijakov Srednje šole Josipa Jurčiča in Vzgojno-izobraževalnega zavoda Višnja Gora.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občina Ivančna Gorica? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!