Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 18.07.2018

pretežno jasno
Zvečer se bo nevihtno dogajanje umirilo, ponoči in zjutraj bo pretežno jasno. Najnižje jutranje temperature bodo od 11 do 17, ob morju okoli 19 °C.
16°C | 32°C
četrtek, 19.07.2018
14°C | 30°C
petek, 20.07.2018
17°C | 30°C
sobota, 21.07.2018
18°C | 30°C
nedelja, 22.07.2018
17°C | 28°C
Opozorila
Torek, 17.7.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
16°C
32°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Medgeneracijsko druženje v Ivančni Gorici


OBČINSKE

| |
09.09.2017      00:00
A A

Medgeneracijsko druženje v Ivančni GoriciDeli:
Občina Ivančna Gorica in Svet župana za starosti prijazno občino sta v petek, 8. septembra 2017, že peto leto zaporedoma na Sokolski ulici v Ivančni Gorici priredila medgeneracijsko – kulturno srečanje pod geslom VSI SMO ENA GENERACIJA.
Na ploščadi pred občinsko stavbo sta zbrane uvodoma nagovorila župan Dušan Strnad in predsednica Sveta za starosti prijazno občino, Milena Vrenčur. Po besedah župana že slogan prireditve pove, da smo vsi ena generacija. V preteklosti so se ljudje posluževali drugačnega načina druženja. Danes pa, ko je tempo življenja hitrejši, se ljudje bolj zapiramo vase. Vseeno pa moramo spodbujati medsebojno sodelovanje, prijateljstvo in pomoč. Ravno takšne prireditve so priložnost, da se na to opozori. Veseli ga tudi, da je obiskovalcev iz leta v leto več in s tem zavedanja, da nismo sami in si lahko, če smo v težavah, med seboj pomagamo.
V nadaljevanju programa je sledila glasba, petje, ples in smeh. Na odru so se predstavili Vrtec Ivančna Gorica, Osnovna šola Stična, Osnovna šola Ferda Vesela Šentvid pri Stični, Vzgojno izobraževalni zavod Višnja Gora, Varstveno delovni center Želva, Ljudski pevci Studenček, Ženski pevski zbor Harmonija, Moški pevski zbor Dob, Mešani pevski zbor Sončni žarek Društva upokojencev Šentvid pri Stični, Plesni klub Guapa in Društvo Šola zdravja Ivančna Gorica. Šola zdravja je vseslovenski projekt, ki se hitro širi po vsej Sloveniji in tudi po naši občini. Člani društva so na petkovi prireditvi prikazali nekaj gibalnih vaj, s katerimi so telovadili tudi obiskovalci.

Fotogalerija >>


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občina Ivančna Gorica? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!