Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 18.06.2018

pretežno jasno
Danes bo delno jasno z občasno povečano oblačnostjo. Popoldne bo nastala kakšna kratkotrajna ploha, izjemoma lahko tudi zagrmi. Pihal bo severni do severovzhodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 24 do 28, na Primorskem okoli 30 °C.
15°C | 28°C
torek, 19.06.2018
14°C | 29°C
sreda, 20.06.2018
15°C | 29°C
četrtek, 21.06.2018
17°C | 31°C
petek, 22.06.2018
16°C | 21°C
Opozorila
Ponedeljek, 18.6.2018 ob 10h
Dodatnega opozorila ni.
15°C
28°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Izšla je knjižica »Koledar prireditev v ......


OBČINSKE

| |
31.01.2018      00:00
A A

Izšla je knjižica »Koledar prireditev v Občini Ivančna Gorica 2018«Deli:
V novi knjižici s koledarjem prireditev je predstavljenih 160 dogodkov, ki se bodo v letošnjem letu odvijali na območju destinacije Prijetno domače - občina Ivančna Gorica.
Gledališke, glasbene in plesne prireditve, kulturno-umetniški dogodki in razstave, šport in rekreacija, zabavni dogodki; tradicionalne in premierne, regionalne in lokalne, večje in manjše, za staro in mlado, vse to so prireditve v naši občini za leto 2018.

Knjižica "Koledar prireditev v Občini Ivančna Gorica 2018" je na voljo v Turistični pisarni
Zavoda Prijetno domače na Sokolski ulici 5 ter v Sprejemni pisarni Občine Ivančna Gorica na Sokolski ulici 8 v Ivančni Gorici. Namenjena je tako domačinom, kot obiskovalcem od drugod, na voljo pa bo tudi na pomembnejših informacijskih točkah širom občine.

Koledar je bil sestavljen s pomočjo podatkov in datumov prireditev, ki so jih organizatorji iz območja naše občine lahko posredovali v prvih dneh letošnjega leta. Za ostale prireditve, ki se bodo zvrstile tekom leta pa so na voljo informacije na spletni strani Občine Ivančna Gorica, v rubriki »Namig za premik« ter občinskem glasilu Klasje. Organizatorji prireditev si pridržujejo pravico do sprememb, ki bodo objavljene v zgoraj omenjenih občilih.

Naloži si koledar prireditev >>
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občina Ivančna Gorica? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!