Logo MojaObčina.si

Ivančna Gorica

DANES
25°C
18°C
JUTRI
28°C
19°C
Deli
1526

Napovednik dogodkov v občini Ivančna Gorica za prihajajoči vikend

Prihajajoči dnevi bodo v občini Ivančna Gorica zaznamovani z nekaterimi prireditvami na katere ste vljudno vabljeni.
Srednja šola Josipa Jurčiča Ivančna Gorica vas vabi na prireditev ob dnevu šole, ki bo v petek, 22. marca 2019, ob 18.30 uri, v šolski predavalnici. Pripravili so okroglo mizo z nekdanjimi dijaki, ki so postali ugledni znanstveniki in novinarji.

Kranjska čebela, na katero smo Slovenci in občani Ivančne Gorice upravičeno ponosni, je lani v rojstnem kraju v Višnji Gori dobila svoj dom. Ivančna Gorica pa bo v soboto, 23. marca, »dobila« Čebelarsko ulico. Spremljajoči tematski dogodek bo na Sokolski ulici potekal celo dopoldne, natančneje od 8. do 12. ure. Vljudno vabljeni.

Brez mam bi na svetu turobno bilo; le kdo bi nas ljubil, objemal tesno? V življenju mi največ pomenita dve besedi. MAMA in ŽIVLJENJE; mama, ti si mi dala življenje, in življenje, ki mi je dalo tebe, mojo mamo. Kulturno društvo VIDOVO bo tudi letos v sodelovanju z lokalnimi društvi in šolami pripravilo pester kulturni program za naše mame. Vabljeni v soboto, 23. marca 2019, ob 18. uri, v Dom kulture Šentvid pri Stični.

Vabimo vas, da si podrobnosti o posameznih dogodkih ogledate na povezavi Namig za premik.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi