Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 19.10.2017

pretežno jasno
Ponoči bo predvsem ob morju zmerno do pretežno oblačno, ponekod lahko občasno tudi megleno. Drugod bo precej jasno. Zjutraj bo po nekaterih kotlinah megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 3 do 8, na Primorskem od 8 do 11 stopinj.
7°C | 22°C
petek, 20.10.2017
7°C | 20°C
sobota, 21.10.2017
9°C | 19°C
nedelja, 22.10.2017
9°C | 15°C
Opozorila
Sreda, 18.10.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
7°C
22°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Miklavžev koncert v Ivančni Gorici


KULTURA, LOKALNE SKUPNOSTI, DOGODKI, DRUŠTVA, ZAVODI

| |
11.12.2014      20:23
A A

Miklavžev koncert v Ivančni GoriciDeli:

V nedeljo, 7. decembra je v dvorani kulturnega doma v Ivančni Gorici potekal Miklavžev koncert Pevcev ljudskih pesmi Studenček Kulturnega društva Ivančna Gorica z gosti. Dogodek so pripravili v sodelovanju s Krajevno organizacijo Rdečega križa Ivančna Gorica. Tudi letos je bil koncert namenjen varovancem Varstveno delovnega centra Želva in otrokom iz socialno ogroženih družin. Zbrane je obiskal in obdaril tudi dobri mož sv. Miklavž. 


Dobrodošlico je zaželela predsednica Krajevne organizacije Rdečega križa Ivančna Gorica ga. Renata Laznik, zbrane pa sta z obiskom počastila tudi predsednik Rdečega križa Območnega združenja Grosuplje Franc Horvat in podžupan Tomaž Smole. Slednja sta navzočim zaželela prijetno nedeljsko popoldne ter spregovorila o pomenu humanitarnosti in skrbi za soljudi. 


Glasbeni program je tkala pesem Pevcev ljudskih pesmi Studenček in njihovih gostov. Z njimi so bili ansambel Car, ansambel Klateži, ansambel Povratniki, ljudski pevci in godci Gmajnarji in posebna gosta večera Majda in Marjan Petan. Kot je že v navadi so tudi letos na oder povabili varovance VDC Želva, ki so zapeli pesem Čukov Daj mi poljub in skupaj priklicali svetega Miklavža, ki je vse pridne obdaril z darili. 


Tekst in foto: Gašper Stopar
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ivančna Gorica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!