Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 20.10.2017

pretežno jasno
Danes bo v zahodni Sloveniji zmerno do pretežno oblačno. Drugod bo sončno, predvsem ponekod na Primorskem in na severovzhodu države bo dopoldne megla. Pihal bo jugozahodnik. Najvišje dnevne temperature bodo od 16 do 24 stopinj C.
8°C | 21°C
sobota, 21.10.2017
8°C | 19°C
nedelja, 22.10.2017
10°C | 13°C
ponedeljek, 23.10.2017
7°C | 14°C
torek, 24.10.2017
4°C | 18°C
Opozorila
Petek, 20.10.2017 ob 11h
Dodatnega opozorila ni.
8°C
21°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Gospodarstvo

Podjetje Elvez je obiskal predsednik ......


GOSPODARSTVO, POSLOVNE

| |
15.10.2014      22:50
A A

Podjetje Elvez je obiskal predsednik Gospodarske zbornice SlovenijeDeli:

V četrtek, 9. oktobra 2014 je v podjetju Elvez d.o.o. v Višnji Gori potekala 14. redna seja Upravnega odbora Podjetniško trgovske zbornice v sklopu Gospodarske zbornice Slovenije. 


Uvodni pozdrav sta imela direktorica podjetja Elvez d.o.o. Simona Petrič ter ustanovitelj podjetja zdaj prokurist Marjan Petrič. Prisotnim sta na kratko predstavila družinsko podjetje, ki se ukvarja s proizvodnjo specializiranih izdelkov za avtomobilsko, elektro in strojno industrijo ter industrijo bele tehnike. Sledil je ogled proizvodnje, za tem pa pričetek 14. redne seje UO Podjetniško trgovske zbornice. 


Seje so se poleg članov UO PTZ udeležili tudi nekateri podjetniki iz Občine Ivančna Gorica, podžupan Tomaž Smole in predsednik Gospodarske zbornice Slovenije mag. Samo Hribar-Milič. Prav za podjetnike iz Ivančne Gorice sta bili zanimali dve točki dnevnega reda in sicer Agenda malega gospodarstva pod novo Vlado RS, katero je predstavil predsednik GZS in tretja točka dnevnega reda Krediti SID banke za poslovanje malih in srednje velikih podjetij in investicije v učinkovito rabo energije.


Vir (tekst in foto): http://www.ivancna-gorica.si/aktualno/?id=4579
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ivančna Gorica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!