Logo MojaObčina.si

Ig

DANES
17°C
6°C
JUTRI
18°C
4°C

ZBIRNI CENTER MATENA poletni delovni čas

Prišla je pomlad in kot vsako leto tradicionalne čistilne akcije. Vendar pa zaradi epidemiološke situacije, Občina Ig letos, kot organizator skupaj s vaškimi skupnostmi ter društvi, čistilne akcije ne bo organizirala. Vaške skupnosti ter ostali deležniki v našem prostoru, lahko čistilno akcijo organizirate samoiniciativno, seveda ob upoštevanju priporočil NIJZ ter vladnih odlokov. Občina Ig bo pomagala pri čistilni akciji z dobavo vrečk za smeti, katere lahko prevzamete na Občini Ig po predhodnem dogovoru. Naredimo naše okolje bolj čisto. Občina Ig obvešča vse občanke in občane, da je od meseca aprila dalje Zbirni center Matena odprt po poletnem delovnem času, in sicer vsako sredo 9.00-13.00 ter 15.00-19.00 ter vsako prvo soboto v mesecu od 9.00 do 12.00. 

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi