Logo MojaObčina.si

Ig

JUTRI
25°C
14°C
NED.
25°C
14°C
Deli
4254

POPIS VODOMEROV

Režijski obrat Občine Ig obvešča, da v mesecu septembru poteka letni popis vodomerov po celotni Občini. V kolikor vas popisovalec ni našel doma, vaš vodomerni jašek pa je v objektu, vam je pustil sporočilo, na katerem so napisane telefonske številke, na katere ste dolžni uporabniki javiti stanje oziroma odčitek na vašem vodomeru. Stanje lahko sporočite tudi na Občino Ig.

Za vse, ki bi imeli kakršnokoli vprašanje glede popisa oziroma izdano položnico, naj se oglasijo na Občini Ig takoj, da lahko čim hitreje uredimo morebitne napake. Reklamacije sprejemamo v roku 8 dni po prejemu položnice.

Ob popisu je običajno ugotovljeno ogromno okvar na hišnem vodovodnem omrežju oziroma izlivov vode. Zato prosimo, da redno preverjate vodomer ter se tako izognete slabi volji ob prejetju poračuna.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi