Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 22.10.2018

delno oblačno
Popoldne bo v zahodni Sloveniji pretežno jasno. Drugod bo sprva še oblačno a se bo od severozahoda delno zjasnilo. Na Primorskem bo pihala zmerna burja, drugod severovzhodnik. Najvišje dnevne temperature bodo od 12 do 15, na Primorskem do 18 °C.
7°C | 14°C
torek, 23.10.2018
5°C | 16°C
sreda, 24.10.2018
7°C | 23°C
četrtek, 25.10.2018
7°C | 15°C
petek, 26.10.2018
8°C | 17°C
Opozorila
Ponedeljek, 22.10.2018 ob 11h
Dodatnega opozorila ni.

Ig

7°C
14°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

POPIS VODOMEROV


OBVESTILA

| |
08.10.2018      9:10
A A

POPIS VODOMEROVDeli:

Režijski obrat Občine Ig v mesecu oktobru nadaljuje z letni popisom vodomerov po celotni Občini. V kolikor vas popisovalec ni našel doma, vaš vodomerni jašek pa je v objektu, vam je pustil sporočilo, na katerem so napisane telefonske številke, na katere ste dolžni uporabniki javiti stanje oziroma odčitek na vašem vodomeru. Stanje lahko sporočite tudi na občino Ig.

Za vse, ki bi imeli kakršnokoli vprašanje glede popisa oziroma izdano položnico, naj se oglasijo na Občini Ig takoj, da lahko čim hitreje uredimo morebitne napake. Reklamacije sprejemamo v roku 8 dni po prejemu položnice.

Ob popisu je običajno ugotovljeno ogromno okvar na hišnem vodovodnem omrežju oziroma izlivov vode. Zato prosimo, da redno preverjate vodomer ter se tako izognete slabi volji ob prejetju poračuna.

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI OBČINA IG? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!