Logo MojaObčina.si

Ig

JUTRI
30°C
18°C
SOB.
23°C
18°C
Deli
2964

5. memorialni turnir Vesne Rožič in 16. mladinski turnir Ig 2018

V soboto, 17. marca, se je v športni dvorani OŠ Ig zbralo več kot 150 šahistov in spremljevalcev iz Slovenije, Hrvaške, Italije in Avstrije ter se pomerilo na največjem odprtem šahovskem turnirju v Sloveniji. Tekmovanje je v lepo okrašeni dvorani potekalo v izjemnem vzdušju. Zmagovalec je že tretjič zapored postal velemojster Jure Borišek pred domačinom Timom Janžljem in velemojstrom Matejem Šebenikom iz Vrhnike. Domači šahisti so se odlično odrezali. Poleg Tima, so se visoko uvrstili še Igor Jelen (4. mesto), Domen Hiti (10. mesto), Miha Jelen (najboljši do 16 let) in Jan Župec (37.), med ženskami pa Lara Janželj. Nastopili so tudi najmlajši iz ŠK Ig: Anja in Luka Jelen,  Žiga Čuden, Vita Jeram in Alina Fridl. Dodajamo nekaj utrinkov v foto galeriji.
Rezultati so dosegljivi na spletni strani Šahovske zveze Slovenije.   
Več o turnirju pa v naslednji številki Mostiščarja

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi