Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 21.10.2018

pretežno oblačno
Danes bo spremenljivo do pretežno oblačno in ponekod po nižinah sprva megleno. V notranjosti Slovenije se bodo občasno pojavljale manjše padavine, deloma plohe. Zapihal bo severni do severovzhodni veter, na Primorskem šibka do zmerna burja. Najvišje dnevne temperature bodo od 10 do 14, na Primorskem do 18 °C.
10°C | 13°C
ponedeljek, 20.10.2018
9°C | 20°C
torek, 22.10.2018
5°C | 14°C
sreda, 23.10.2018
4°C | 16°C
četrtek, 24.10.2018
7°C | 20°C
Opozorila
Nedelja, 21.10.2018 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.

Ig

10°C
13°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Uspešno smo zabeležili občinski praznik


OBČINSKE

| |
24.03.2017      7:08
A A

Uspešno smo zabeležili občinski praznikDeli:

V petek, 17.03.2017 je bil za občino, predvsem pa za občane in vse nagrajence oz. prejemnike občinskih priznanj en lep in prijeten večer.

Prireditve ob praznovanju občinskega praznika in podelitve občinski priznanj se je poleg županov sosednjih občin udeležil tudi častni konzul Hašetmitske kraljevine Jordanije v Sloveniji Samir Amarin, ki je županu občine, Janezu Cimpermanu, na prireditvi podelili tudi posebno priznanje za uspešno sodelovanje.

To čarobnost večera so nam že takoj po uvodnem govoru župana na oder priplesali otroci iz oddelka Zajčki enote Studenček Vrtca Ig. V nadaljevanju pa še učenki OŠ Ig.

Sledilo je podeljevanje priznanj, ki so jih prejeli TD Kurešček, slikarka Zdenka Vinšek, predsednik Društva Zapotok Zlatko Usenik, gasilec Pavel Petrovčič, fantje iz Tomišlja, ki vsako leto ustvarjajo Tomišeljske jaslice, Ekipa pionirjev Gasilskega društva Iška Loka in pa podelili smo priznanja najboljši športnici, športniku in športni ekipi leta, to so bili Lara Janželj v šahu, Lovro Kramberger v karateju in rokometna ekipa mlajši dečki B, letnik 2004 in mlajši.

Sledil je nastop ŽPZ Perunike in v nadaljevanju še podelitev zlatih plaket, ki so jih dobila gasilska društva, ki letos praznujejo visoke jubileje in sicer 90 in 110 letnico delovanja ( PGD Brest, Golo, Kot Staje, Škrilje, Tomišelj in Vrbljene Strahomer) in pa Janez Modic za svoje aktivno delo v društvenih dejavnostih.

Zaključek večera pa so popestrile in navdušile dvorano Dinamitke iz muzikala Mamma Mia! Simona Vodopivec Franko, Alenka Godec in Damjana Golavšek. Prireditev pa ne bi bila tako uspešna, če ne bi bilo povezovalke Branke Božič, ki je s svojo toplino, sproščenostjo in srčnostjo povezovala prireditev.

Svojo redno letno razstavo je na prireditvi pripravilo Društvo žena in deklet na podeželju Ig, ki je tudi pogostilo udeležence prireditve.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ig!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!