Logo MojaObčina.si

Ig

DANES
18°C
12°C
JUTRI
19°C
10°C
3499

Uspešno razdeljevanje vode

Včeraj, 7. 7. 2021 je Občina Ig skupaj z Gasilsko zvezo Ig in prostovoljci razdeljevala pitno vodo v plastenkah. Voda se je delila v vseh vaseh, kjer je v veljavi ukrep prepovedi uporabe vode iz vodovodnega sistema Golo - Zapotok. Odziv občanov je bil dober, vsi pa si želimo čimprej vzpostaviti staro - normalno stanje. Na vseh razdelilnih mestih smo občanom razdelili več kot 6.000 plastenk po 1,5 l vode, oz. več kot 9.000 litrov. Z razdeljevanjem pitne vode se bo nadaljevalo tudi v četrtek, 8.7.2021, v petek, 9.7.2021, oz. do preklica ukrepa, ob 19. uri na istih mestih:

ZAPOTOK

RTC Zapotok

GOLO

Gasilski dom Golo

ŠKRILJE

Gasilski dom Škrilje

PODGOZD

Pri hišni št. 59

DOBRAVICA

Pri hišni št. 4 (Virant)

SARSKO, KLADA

V vasi pri eko otoku

VISOKO – del

Ob glavni cesti pri odcepu za Visoko

Danes tekom dneva pričakujemo uradne rezultate analize vzorčenja vode, o katerih bomo takoj obvestili javnost. Še vedno pa ni znan vzrok onesnaženja.
Vse občane prosimo za razumevanje in se hkrati zahvaljujemo za potrpežljivost.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi