Logo MojaObčina.si

Ig

DANES
1°C
-3°C
JUTRI
2°C
-2°C
1613

Pravilnost dela poslovanja Občine Ig

Pravilnost dela poslovanja Občine Ig.

Spoštovani.

Občina Ig je dne, 23.03.2018 prejela Revizijsko poročilo Pravilnosti dela poslovanja Občine Ig za leto 2016. Revizijsko poročilo je na voljo na sledeči povezavi Računskega sodišča.  

Naša občina je bila sedaj revidirana drugič, prvič je bilo revidirano poslovanje za leto 2003. Drugič pa je bilo revidirano leto 2016, v obeh primerih smo prejeli mnenje s pridržkom. Večino ugotovljenih nepravilnosti smo odpravili že v času opravljene revizije. Ob tem je Občina Ig že pričela z upoštevanjem priporočil Računskega sodišča za izboljšanje poslovanja v prihodnje.   

Janez Cimperman, župan

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!