Logo MojaObčina.si

Ig

DANES
22°C
5°C
JUTRI
22°C
6°C
Deli
5700

Ponovoletno srečanje z županom

Župan občine, Janez Cimperman, je s sodelavci v četrtek, 26. januarja 2017, v sejni sobi Centra Ig pripravil ponovoletno srečanje na katerega so bili povabljeni vsi, ki na kakršen koli način ustvarjajo uspešne zgodbe v naši občini.

Poleg občinskih svetnikov, predsednikov Vaških svetov, društev in zvez so bili vabljeni tudi predstavniki organizacij s sedežem v naši občini, Javni zavodi in organizacije, ki sodelujejo z občino.

Vse zbrane je na začetku pozdravil župan, ki je v nadaljevanju predstavil že zaključene občinske projekte, kateri so v delu in kaj ima občina še v načrtih v naslednjih letih. Zahvalil se je tudi vsem za vse kar so storili v prid občine, saj le s sodelovanjem in skupnim delom lahko dosegamo zastavljene cilje.

Po prijetnih glasbenih zvokih, ki jih je zaigral na klavirski harmoniki Mateo Matić, učenec 7. razreda OŠ Ig, se je srečanje nadaljevalo v neformalnem druženju.

Povezovalka na srečanju je bila Andreja Zdravje.

 

Občinska uprava

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi