Logo MojaObčina.si

Ig

JUTRI
22°C
6°C
TOR.
12°C
8°C
2930

Mostiščar junij

V zadnji predpoletni številki Mostiščarja boste že našli vabilo za Ižanski sejem, ki bo 15. sepembra. Pretekli mesec se je veliko pelo, preberete si lahko kako je bilo na koncertu ŽPZ Perunike in OPZ Sladkosnedi. Predstavljena je nova publikacija o naših krajih, ob 20-letnici jo je izdalo Turistično društvo Kurešček. Preberete si lahko reportažo z gasilskih tekmovanj in se udeležite gasilske veselice. Ob Dnevu državnosti in praznovanju kresne noči, vabljeni v soboto, 23. junija ob 20. uri na prireditev na Golo. Vabljeni na pireditve naših društev tudi v poletnih mesecih. Vsem bralkam in bralcem občinskega glasila Mostiščar želimo prijetne počitniške dni. 


Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi