Logo MojaObčina.si

Ig

DANES
31°C
16°C
JUTRI
32°C
16°C
2169

Javni razpis za podelitev priznanj - odprt še do 11. februarja

Občina Ig objavlja Javni razpis razpis za podelitev priznanj za leto 2019. Rok za prijavo je ponedeljek, 11. februar 2019. 

Priznanja Občine Ig se podeljuje posameznikom, gospodarskim družbam, samostojnim podjetnikom, zavodom, društvom, združenjem in drugim organizacijam za dosežke, ki prispevajo k boljšemu in kvalitetnejšemu življenju občanov in imajo pomen za razvoj in ugled ter prepoznavnost Občine Ig. Priznanja se podeljujejo za dosežke na področju gospodarstva, vzgoje in izobraževanja, športa, kulture, znanosti, zaščite in reševanja, ekologije in drugih področjih človekove ustvarjalnosti. Podeli se naziv Častni občan, Zate plakete Občine Ig in Priznanja občine Ig in sicer na prireditvi ob občinskem prazniku.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi