Logo MojaObčina.si

Ig

JUTRI
1°C
-1°C
SRE.
-2°C
-3°C
3306

Izberite dimnikarsko službo do 30. junija

Novi Zakon o dimnikarskih storitvah uvaja lincenčni sistem, kar pomeni, da imate uporabniki možnost izbire dimnikarske družbe. Do 30. junija 2017 si s seznama Ministrstva za okolje in prostor, izberete svojo dimnikarsko družbo za obdobje najmanj dvanajstih mesecev. Če do 30. junija 2017 ne izberete dimanikarske družbe, se šteje, da ste izbrali izvajalca, ki je na dan 31.12. 2016 opravljal obvezno državno gospodarsko javno službo v Občini Ig.
Izberite dimnikarsko službo, ki ji zaupate, na spletni strani Ministrstva za okolje najdete seznam aktualnih dimnikarskih služb.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij