Logo MojaObčina.si

Ig

DANES
16°C
8°C
JUTRI
14°C
5°C
3406

Energetska sanacija objektov v lasti Občine Ig

Občina Ig, na podlagi 32. člena Zakona o javno-zasebnem partnerstvu poziva vse potencialne promotorje, da v skladu z navodili iz nadaljevanja tega poziva oddajo svoje vloge o zainteresiranosti za izvedbo projekta ”Energetska sanacija objektov v lasti Občine Ig”, in sicer po principu pogodbenega zagotavljanja prihrankov v obliki javno-zasebnega partnerstva. 

Zainteresirani promotorji lahko prošnjo za dodelitev termina sestanka in ogleda posredujejo na elektronski naslov: Marjetka.Pintaric-Zupec@obcina-ig.si. Udeležba na sestanku ni pogoj za oddajo vloge o zainteresiranosti.

Rok za oddajo vloge o zainteresiranosti za javno-zasebno partnerstvo je do vključno 10.09. 2020 na naslov Občina Ig, GOVEKARJEVA CESTA 6, 1292 IG. Na ovojnici naj bo navedeno: »Vloga o zainteresiranosti za izvedbo projekta javno-zasebnega partnerstva ” Energetska sanacija objektov v lasti Občine IG” - NE ODPIRAJ!!

 

 

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi