Logo MojaObčina.si
JUTRI
24°C
14°C
PON.
26°C
11°C
Oceni objavo

Delavnica: Sožitje za večjo varnost v cestnem prometu

Občina Ig je v okviru Evropskega tedna mobilnosti v sodelovanju z Javno agencijo RS za varnost prometa (AVP) in Policijsko postajo Vič organizirala preventivni dogodek: »Sožitje za večjo varnost v cestnem prometu« za upokojence in seniorje v Centru Ig. Dogodek je bil namenjen starejšim voznikom in voznicam, ki bi radi ostali čim dlje mobilni in varni na cestah.  Udeleženci so osvežili znanja pravil cestnega prometa, ki jih je predstavil Sebastijan Turk, predstavnik AVP. Praktične izkušnje iz prometa, predvsem starejših udeležencev je podala namestnica vodje Policijske postaje Vič Klavdija Mlakar. Udeleženci so pohvalili delavnico in izrazili prepričanje, da bi starejši potrebovali več takih izpopolnjevanj, ker se spreminjajo predpisi in tudi prometna signalizacija.Oglejte si tudi