Logo MojaObčina.si

Ig

JUTRI
18°C
4°C
ČE.
18°C
6°C

Hitro testiranje za občane Iga v Ljubljani

Dne, 5. januarja 2021, smo s strani ZD Ljubljana prejeli informacijo, da se naši občani lahko brezplačno testirate v Ljubljani. Brezplačni presejalni test na SARS-CoV-2 s hitrim antigenskim testom, poteka v dvorani A na Gospodarskem razstavišču, Dunajska cesta 18, Ljubljana od 11.00 do 15.00, sprejem bo možen do 13.30 ure. 

Občani Iga, ki se želite testirati, s seboj prinesete osebni dokument in zdravstveno izkaznico, obvezno je nošenje zaščitne maske. Na lokaciji testiranja se izvede bris nosnožrelnega prostora. Obveščanje o rezultatu testa poteka preko SMS obvestila. Testiranje bo za prebivalce brezplačno. Na testiranje se zaenkrat ni potrebno naročiti.

Še vedno velja, da v kolikor imate simptome in znake okužbe covid-19 (prehlad, kašelj, vročina, izguba vonja, izguba okusa, prebavne težave) ostanite doma in se posvetujte z osebnim ali dežurnim zdravnikom po telefonu oziroma elektronski pošti in sledite prejetim navodilom. Več informacij na spletni strani 
ZD Ljubljana.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi