Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 16.11.2018

delno oblačno
Ponoči bo na Primorskem in v gorah precej jasno, drugod bo zmerno do pretežno oblačno. Na Primorskem bo pihala šibka burja.
4°C | 9°C
sobota, 17.11.2018
2°C | 9°C
nedelja, 18.11.2018
-0°C | 6°C
ponedeljek, 19.11.2018
0°C | 3°C
Opozorila
Četrtek, 15.11.2018 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
4°C
9°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Zmagal Jug s 64 : 60


ŠPORT

| |
16.08.2017      11:59
A A

Zmagal Jug s 64 : 60Sebastjan Zdešar – najboljši posameznik
Sebastjan Zdešar – najboljši posameznik
Deli:

V soboto, 17. junija, se je v občini Horjul kot vsako leto odvijal nogometni turnir, tokrat v malce drugačni obliki pod okriljem športnega društva Vrzdenec. Bil se je boj med igralci severa in juga, ki jih je ločevala glavna cesta skozi občino. Turnirja se je udeležilo 6 ekip, v katere so bili igralci razvrščeni po določitvi žreba. Ekipe severa so že na začetku prevzele vodstvo in vodile vse do konca turnirja. Gledalce in igralce so izčrpavali močno sonce in visoke temperature, kljub temu da je bilo poskrbljeno za osvežilno pijačo in okusno hrano. Proti koncu so pobudo prevzeli igralci južnega pola, ki so z bojem in neomajno voljo dosegali gol za golom in s tem zaključili turnir z zmago s 60 : 64. Za pozitiven odziv se moramo zahvaliti vsem sponzorjem: Kovinos d.o.o., Kvader d.o.o., Metrel d.o.o., Mercator d.d., Riwal d.o.o. in Ardimar d.o.o. ŠD Vrzdenec se bo potrudilo za organizacijo dogodka tudi naslednje leto. Do takrat pa en lep športni pozdrav.

 

ŠD Vrzdenec
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Horjul!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!