Logo MojaObčina.si

Horjul

JUTRI
5°C
-3°C
NED.
7°C
-7°C
Deli
2873

Zmagal Jug s 64 : 60

V soboto, 17. junija, se je v občini Horjul kot vsako leto odvijal nogometni turnir, tokrat v malce drugačni obliki pod okriljem športnega društva Vrzdenec. Bil se je boj med igralci severa in juga, ki jih je ločevala glavna cesta skozi občino. Turnirja se je udeležilo 6 ekip, v katere so bili igralci razvrščeni po določitvi žreba. Ekipe severa so že na začetku prevzele vodstvo in vodile vse do konca turnirja. Gledalce in igralce so izčrpavali močno sonce in visoke temperature, kljub temu da je bilo poskrbljeno za osvežilno pijačo in okusno hrano. Proti koncu so pobudo prevzeli igralci južnega pola, ki so z bojem in neomajno voljo dosegali gol za golom in s tem zaključili turnir z zmago s 60 : 64. Za pozitiven odziv se moramo zahvaliti vsem sponzorjem: Kovinos d.o.o., Kvader d.o.o., Metrel d.o.o., Mercator d.d., Riwal d.o.o. in Ardimar d.o.o. ŠD Vrzdenec se bo potrudilo za organizacijo dogodka tudi naslednje leto. Do takrat pa en lep športni pozdrav.

 

ŠD Vrzdenec

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!