Logo MojaObčina.si

Horjul

JUTRI
30°C
19°C
TOR.
29°C
19°C
2873

Zapravljivčkov spomladanski kronometer

V nedeljo, 16. maja, so članice in člani kolesarskega kluba Zapravljivček tudi uradno opravili s prvim letošnjim kronometrom v okolici Horjula. S sprostitvijo omejitvenih ukrepov za športne aktivnosti na prostem so lahko izpeljali tudi ta uvodni kronometer, ki je s tem prinesel tudi velik simbolni pomen zmage nad virusom in vsem, kar je prinesel seboj. V ženski konkurenci je s kronometrom najbolje opravila Barbara Černigoj. Za progo je potrebovala 14 minut in 32 sekund in 2 stotinki. Nastopilo je pet tekmovalk. V moški konkurenci, kjer se je med seboj pomerilo devet kolesarjev, je najhitrejši čas postavil Darko Šačman. S progo je opravil v 12. minutah, 20. sekundah in 9. stotinkah.

Upamo, da ta dober uvod pomeni tudi izvedbo tradicionalnega vzpona na Koreno, ki je v lanski sezoni zaradi prepovedi druženja in športnih prireditev odpadel. No, v vsakem primeru pa člani in članice KK Zapravljivček vabijo vse, da se s kolesom ali peš čim večkrat povzpnete na Koreno, če ste hitri na kolesu pa z njimi odpeljete tudi kakšen krog po njihovih ustaljenih tedenskih kolesarskih 'rundah.' Njihove aktivnosti lahko spremljate na facebook strani KK Zapravljivček.Peter Kavčič: Foto: KK Zapravljivček

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi