Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 18.08.2018

pretežno jasno
Ponoči bo večinoma jasno. Zjutraj se bo na jugovzhodu rahlo pooblačilo. Najnižje jutranje temperature bodo večinoma od 13 do 16, ob morju okoli 19 °C.
17°C | 32°C
nedelja, 19.08.2018
17°C | 32°C
ponedeljek, 20.08.2018
16°C | 32°C
torek, 21.08.2018
17°C | 32°C
Opozorila
Petek, 17.8.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
17°C
32°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Vrzdenški pink ponk 2017


ŠPORT

| |
17.10.2017      10:11
A A

Vrzdenški pink ponk 2017Levo zmagovalci vrzdenškega dela, desno občinski zmagovalci.
Levo zmagovalci vrzdenškega dela, desno občinski zmagovalci.
Deli:

Gasilski dom na Vrzdencu je ponovno združil ljubitelje namiznega tenisa. Po lanskem uvodnem turnirju je letošnji dokazal, da se je prireditev dodobra prijela. Tokrat se je turnirja udeležilo 19 Vrzdenčanov. Dvoboji so bili tako rekoč povsem enakovredni in po prvih tekmah bi težko poiskali končnega zmagovalca. A nekdo je vedno za odtenek boljši, srečnejši in se uvrsti naprej in tudi tokrat je bilo tako. Po dopoldanskem delu je sledil krajši premor in čevapčiči s hmeljevim napitkom na toplem soncu, ki je bil pravi balzam za vse, da smo si nabrali moči za izločilne boje, ki so sledili. Turnir je potem počasi, a vztrajno prehajal proti tekmam za stopničke in tako so se v polfinalu srečali Matjaž Filipič in Uroš Mrzlikar ter Uroš Zdešar in David Žvab. Uspešnejša sta bila prva. Tekma za tretje mesto je nato v sosedskem obračunu pripadla Davidu Žvabu. V finalu je sledil dvoboj Matjaža Filipiča in Uroša Zdešarja. Slednji je bil uspešnejši in je na koncu brez poraza postal prvak Vrzdenčanov leta 2017.

Drugi del turnirja je bila letošnja novost in hkrati nadgradnja. Izpeljali smo še turnir za prvaka Občine Horjul. Spet enakovredne tekme in kar nekaj lepih izmenjav in zaključkov. Polfinalni pari so bili Uroš Zdešar in Blaž Velkavrh ter Andrej Marolt in Jernej Trček. Blaž in Jernej sta si zaslužila finale. Boj za tretje mesto je dobil Andrej Marolt. Finale je bil zanimiv in kljub navidezno gladki zmagi s 3 : 0 se je Jernej moral kar potruditi za vsako točko in set. Torej Blaž drugi in Jernej Trček prvak Občine Horjul 2017.

Morda kdo letos še ni vedel za ta naš turnir, morda kdo ni utegnil ali zgolj ni imel dovolj volje. Za vse velja, kot seveda za tiste, ki ste bili letos z nami, da se naslednje leto oktobra spet vidimo. Za konec se ŠD Vrzdenec zahvaljuje vsem, ki ste pomagali pri organizaciji ali zgolj z obiskom popestrili ta športno-družabni dogodek, pa tudi tudi Gostišču Bajc za prispevek. Hvala tudi Občini Horjul za posojo igralnih miz in GD Vrzdenec za gostoljublje v domu.

ŠD Vrzdenec
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Horjul!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!