Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 24.02.2018

pretežno oblačno
Danes bo povečini oblačno, rahlo sneženje bo povsod ponehalo. Na Primorskem in na severovzhodu se bo čez dan delno zjasnilo. Ponekod bo pihal severovzhodni veter na Primorskem zmerna do močna burja. Najvišje dnevne temperature bodo okoli 0, na Primorskem do 8 °C.
-1°C | 1°C
nedelja, 25.02.2018
-8°C | -3°C
ponedeljek, 26.02.2018
-10°C | -4°C
torek, 27.02.2018
-10°C | -4°C
Opozorila
Sobota, 24.2.2018 ob 6h
Najmočnejši sunki burje na Primorskem bodo ponekod presegali hitrost 100 km na uro.
-1°C
1°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Vabljeni na 18. Samčev memorial


ŠPORT

| |
30.10.2017      12:47
A A

Vabljeni na 18. Samčev memorial


V organizaciji ŠD Extrem se bo v soboto, 18. novembra, znova odvil košarkarski praznik – 12 ur košarke v Horjulu.


Deli:

Prireditev bo letos že 18. leto potekala v spomin na Rudija Samca, začetnika športa v horjulski dolini. Tekmovanje bo v športni dvorani osnovne šole Horjul, med seboj pa se bosta tradicionalno pomerili ekipi Mačkov (rojeni leta 1985 ali prej) in Zelencev (rojeni leta 1986 ali pozneje). Trenutni rezultat je 11 : 6 za Mačke in 3 : 2 za Muce. Bo lanskoletna zmaga Mačkov prekinjena ali se bo nadaljevala, na koga stavite letos? 

Košarkarski boj bo potekal od 8. pa vse do 20. ure. Obiskovalci in tekmovalci bodo zatem uživali v zabavnem programu – akrobatskem šovu dua Flipping Art, metanju trojk in sedaj že tradicionalnem spretnostnem poligonu OŠ Horjul. Prireditev se bo zaključila z zvezdniškim finalom ALL STAR, ko se bo pomerilo deset najboljših igralcev iz obeh skupin (pet najboljših Zelencev in pet najboljših Mačkov). Večerni del ob 20.00 bosta z akrobatskim spektaklom odprla vrhunska slovenska akrobata Flipping Art, ki ju ne gre zamuditi!

To ni le košarka, temveč tudi druženje več generacij!

Vsi, željni igranja košarke, se lahko prijavite pri Maši Zupančič po tel. 040 506 700 ali e-pošti: masa.zelena@gmail.com. Prijavnina za moške je 10 evrov na osebo in vključuje nov dres, bon za pico in darilni paket. Vabljeni!

MZ
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Horjul!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!