Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 29.06.2017

delno oblačno
V prvem delu noči bodo nevihte s krajevnimi neurji od zahoda zajele večji del Slovenije, v drugem delu noči pa prehodno povečini ponehale.
17°C | 25°C
petek, 30.06.2017
16°C | 26°C
sobota, 01.07.2017
16°C | 25°C
nedelja, 02.07.2017
14°C | 25°C
Opozorila
Sreda, 28.6.2017 ob 18h
Do sredine noči so ob nevihtah še možna krajevna neurja. Močni sunki zahodnega vetra in nalivi bodo ob prehodu hladne fronte najprej (okoli 22. ure) zajeli obalo, nato pa v približno treh urah prešli vso Slovenijo.
17°C
25°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Vabljeni na 16. Samčev memorial


ŠPORT

| |
29.10.2015      9:33
A A

Vabljeni na 16. Samčev memorial


ŠD Extrem bo v soboto, 21. novembra, znova pripravil košarkarski praznik – 12 ur košarke v Horjulu. Prireditev bo letos že 16. leto potekala v spomin na Rudija Samca, začetnika športa v horjulski dolini. Tekmovanje se bo odvijalo v športni dvorani osnovne šole Horjul, med seboj pa se bosta tradicionalno pomerili ekipi Mačkov (rojeni leta 1985 ali prej) in Zelencev (rojeni leta 1986 ali pozneje). Dogajanje bo popestril tudi zdaj že tradicionalni in zabavni ženski košarkarski dvoboj med ekipama Muc (rojene 1985 ali prej) in Zelenk (rojene 1986 ali pozneje).


Deli:

Trenutni rezultat je 9 : 6 za Mačke in 2 : 1 za Muce. Bo lanskoletna dvojna zmaga mlajših prekinjena ali se bo nadaljevala, na koga stavite letos? 
Žrebanje skupin bo v petek, 13. novembra, ob 20.00 v pubu SportsHouse v Horjulu. Tam bodo vsi tekmovalci dobili brezplačno pijačo za dobrodošlico. Košarkarska borba se bo na dan prireditve odvijala od 8. pa vse do 20. ure. Obiskovalci in tekmovalci bodo zatem uživali v zabavnem spremljevalnem programu – metanju trojk in družinskem metu. Prvič v zgodovini tekmovanja se bo odvil tudi finale osnovnošolskega spretnostnega poligona, kjer se bodo med seboj pomerili najhitrejši učenci in učenke OŠ Horjul. Ob 20.30 bo potekalo žensko košarkarsko tekmovanje, prireditev pa se bo zaključila z zvezdniškim finalom ALL STAR. Pomerilo se bo deset najboljših igralcev iz obeh skupin (pet najboljših Zelencev in pet najboljših Mačkov).

Seveda tudi letos organizatorji pripravljajo presenečenje, ki pa naj ostane še skrivnost.

 

To ni le košarka, temveč tudi druženje več generacij!

Vsi, željni igranja košarke, se lahko prijavite pri Maši Zupančič po tel. 040 506 700 ali prek e-pošte: masa.zelena@gmail.com. Prijavnina za moške je 10 evrov na osebo in vključuje majico, bon za pico, pijačo na žrebanju in darilni paket. Prijavnina za ženske je 5 evrov na osebo in vključuje majico, pijačo na žrebanju in darilni paket. Vabljeni!
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Horjul!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 450
Izšla: 26.06.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.