Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 24.10.2017

pretežno jasno
Ponoči se bo od zahod zjasnilo in zjutraj bo povsod pretežno jasno. Predvsem v severni in vzhodni Sloveniji bo pihal okrepljen severni veter. Najnižje jutranje temperature bodo od 3 do 8, v zatišnih legah okoli 0 stopinj C.
4°C | 16°C
sreda, 25.10.2017
3°C | 15°C
četrtek, 26.10.2017
4°C | 19°C
petek, 27.10.2017
7°C | 18°C
Opozorila
Ponedeljek, 23.10.2017 ob 17h
Dodatnega opozorila ni.
4°C
16°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Vabljeni na 14. Samčev memorial


ŠPORT

| |
30.10.2013      13:44
A A

Vabljeni na 14. Samčev memorial


V organizaciji ŠD Extrem bo letos potekalo že 14. tekmovanje "12 ur košarke" oz. Samčev memorial. Prireditev poteka vsako leto, in sicer v spomin na Rudija Samca, začetnika športa v Horjulski dolini. Tekmovanje se bo odvijalo v športni dvorani Osnovne šole Horjul, med seboj pa se bosta tradicionalno pomerili ekipa Mačkov (rojeni leta 1983 ali prej) in ekipa Zelencev (rojeni leta 1984 ali pozneje). Dogajanje bo popestril tudi ženski košarkarski dvoboj med ekipo Muc (rojene 1993 ali prej) in ekipo Zelenk (rojene 1994 ali pozneje).


Deli:

Tekmovanje bo v soboto, 23. novembra, žrebanje skupin pa dan prej, torej v petek, 22. novembra, v pubu Sports House v Horjulu. Tam bo vsem tekmovalcem za dobrodošlico na voljo brezplačna pijača. 

Košarkarska borba se bo odvijala od 8. pa vse do 20. ure, nato pa bodo obiskovalci in tekmovalci lahko uživali v zabavnem spremljevalnem programu. Ob 20.30 bo žensko košarkarsko tekmovanje, prireditev pa se bo zaključila z zvezdniškim finalom. Pomerilo se bo deset najboljših igralcev iz obeh skupin (po pet najboljših iz ekipe Zelencev in ekipe Mačkov).

To ni le košarka, ampak predvsem druženje več generacij.

Letos se nam bo pridružil tudi Lipko!

 

Vsi, ki ste željni igranja košarke, se lahko prijavite pri Maši Zupančič, po telefonu (040 506 700) ali prek e-pošte masa.zelena@gmail.com. Prijavnina za moške je 10 EUR na osebo in vključuje dres s priimkom, bon za pico, pijačo na žrebanju in darilni paket. Prijavnina za ženske je 5 EUR na osebo in vključuje dres s priimkom, pijačo na žrebanju in darilni paket. Vabljeni!
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Horjul!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 452
Izšla: 25.09.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.