Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 18.11.2017

pretežno oblačno
Danes se bo od severozahoda povečini delno zjasnilo, le po nižinah osrednje in jugovzhodne Slovenije bo ostalo precej nizke oblačnosti. Predvsem ponekod v vzhodni Sloveniji bodo sprva še občasne padavine. Burja na Primorskem bo slabela in do večera ponehala. Najvišje dnevne temperature bodo od 4 do 9, na Primorskem do 14 °C.
4°C | 9°C
nedelja, 19.11.2017
1°C | 8°C
ponedeljek, 20.11.2017
-1°C | 9°C
torek, 21.11.2017
1°C | 11°C
sreda, 22.11.2017
7°C | 12°C
Opozorila
Sobota, 18.11.2017 ob 11h
Dodatnega opozorila ni.
4°C
9°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Turnir v futsalu ŠD Žažar


ŠPORT

| |
16.03.2017      10:06
A A

Turnir v futsalu ŠD ŽažarDeli:

V začetku marca je Športno društvo Žažar že tradicionalno organiziralo turnir v malem nogometu. Na parketu horjulske športne dvorane se je pomerilo deset ekip: ŠD Špik, ŠD Šentjošt, Salkon, Kilovar, All strar, Povezani, Amater, Krive noge, Ključavničarstvo Kunc in ŠD Žažar. Sodelujoči so s štirimi možmi na igrišču in vratarjem pokazali svoje nogometne sposobnosti, preigravanja in vznemirljive strele na gol. V finalu so se za naslov najboljše ekipe na turnirju pomerili člani ekip Krive noge in Salkon, ki je na koncu tudi slavila zmago z rezultatom 5 : 4. Tretje mesto so zasedli lanski zmagovalci, ekipa Ključavničarstvo Kunc. Pokale najboljšim ekipam ter Samu Lisjaku (ekipa Krive Noge) za najboljšega strelca, Domnu Maroltu (ekipa Krive noge) za najboljšega vratarja in Blažu Končanu (ekipa Salkon) za najboljšega igralca je podelil župan Janko Prebil. Celodnevni turnir je tako znova popestril športno-nogometno dogajanje.

Mj
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Horjul!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 453
Izšla: 30.10.2017

Prelistaj E-izdajo

Bodite prvi pri oddaji mnenja.