Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 20.08.2018

pretežno jasno
Danes bo pretežno jasno. Na Primorskem bo pihala šibka burja. Najvišje dnevne temperature bodo od 29 do 32, na Primorskem okoli 34 °C.
17°C | 33°C
torek, 19.08.2018
17°C | 32°C
sreda, 21.08.2018
18°C | 33°C
četrtek, 22.08.2018
18°C | 33°C
petek, 23.08.2018
18°C | 34°C
Opozorila
Ponedeljek, 20.8.2018 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
17°C
33°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Tradicionalni teniški turnir


ŠPORT

| |
22.09.2017      8:57
A A

Tradicionalni teniški turnirNa sredini Jurij Janež (1. mesto), na njegovi desni Rok Janež (2. mesto) in levi Brane Leskovec (3. mesto).
Na sredini Jurij Janež (1. mesto), na njegovi desni Rok Janež (2. mesto) in levi Brane Leskovec (3. mesto).
Deli:

Tudi letos se je 9. septembra odvil  že tradicionalni teniški turnir posameznikov na teniškem igrišču Teniškega kluba Horjul. Udeležilo se ga je 12 tekmovalcev iz občine Horjul, pa tudi iz bližnje in daljne okolice, razdeljeni so bili v štiri skupine po tri, najboljši iz vsake skupine so se uvrstili v polfinale: Gašper Kurnik z Vrhnike, Brane Leskovec z Drenovega Griča, Rok Janež in Jurij Janež iz Horjula. Tisto soboto nam je malo ponagajalo vreme z občasnimi dežnimi kapljami, zato so se zaključni dvoboji zavlekli še v naslednji teden. Prva polfinalna tekma med Rokom Janežem in Gašperjem Kurnikom je bila 12. septembra. Zmagal je Rok s 6 : 4 in se uvrstil v finale. Druga polfinalna tekma med Jurijem Janežem in Branetom Leskovcem je bila 13. septembra. Drugi finalist je postal Jurij Janež, ki je premagal Braneta Leskovca s 6 : 2. Istega dne sta se za tretje mesto pomerila Gašper Kurnik in Brane Leskovec, ki je zmagal s 6 : 2. Zaradi slabega vremena je bila finalna tekma med Jurijem Janežem in Rokom Janežem 14. septembra. Zmagal je Jurij s 6 : 4 in tako je bil letošnji teniški turnir uspešno zaključen. Prva tri mesta na letošnjem teniškem turnirju so torej zasedli Brane Leskovec (3. mesto), Rok Janež (2. mesto) in Jurij Janež (1. mesto). 

 

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Horjul!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!