Logo MojaObčina.si

Horjul

JUTRI
3°C
-1°C
PON.
3°C
-1°C
Deli
2873

Teniški turnir v Horjulu

V drugi polovici septembra se je odvil  že tradicionalni teniški turnir posameznikov na teniškem igrišču Teniškega kluba Horjul. Turnirja so se od 21. do 23. septembra udeležili tekmovalci iz občine Horjul, pa tudi iz bližnje in daljne okolice, razdeljeni v dve skupini. Začetni dvoboji so se odvijali v petek popoldan ter v soboto dopoldan, nato pa je bil turnir zaradi slabega vremena do nedelje prekinjen. Takrat se je nadaljeval in tudi uspešno zaključil. Med najboljše štiri so se uvrstili Boris Zuljan, Tina Zuljan, Jurij Janež in Rok Janež. Za tretje mesto sta se pomerila Tina Zuljan in Boris Zuljan,  zmagala je Tina. V finale sta se uvrstila lanskoletni zmagovalec Jurij Janež in Rok Janež. Tokrat je bil boljši Rok, ki je zmagal z rezultatom 9 : 4. Prva tri mesta na letošnjem teniškem turnirju v Horjulu so torej zasedli Tina Zuljan (3. mesto), Jurij Janež (2. mesto) in Rok Janež (1. mesto). 

 

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij