Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 16.07.2018

pretežno oblačno
Zvečer bo še možna kakšna ploha ali nevihta, ponoči pa se bo ozračje umirilo. Prehodno se bo zjasnilo. Zjutraj pa se bo od zahoda zmerno pooblačilo, po nekaterih nižinah bo nastala megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 11 do 17, ob morju okoli 19 °C.
16°C | 28°C
torek, 15.07.2018
18°C | 27°C
sreda, 17.07.2018
16°C | 28°C
četrtek, 18.07.2018
15°C | 30°C
petek, 19.07.2018
15°C | 30°C
Opozorila
Nedelja, 15.7.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
16°C
28°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Športni park Horjul z novim upravljavcem


ŠPORT

| |
17.09.2017      18:26
A A

Športni park Horjul z novim upravljavcem


Dolgoročna vizija občine Horjul in novega najemnika športnega parka Sebastiana Bučarja je pripeljala do sklenitve dogovora o sodelovanju, ki je bil podpisan sredi septembra za obdobje desetih let. Prenovljeni prostori bodo odprli vrata v začetku oktobra. Športni navdušenci, toplo vabljeni!


Deli:

Poleg prenove, ki prinaša modernejši videz, in sodobne gostinske ponudbe je cilj povečati športne površine in razširiti ponudbo športnih dejavnosti, ki se lahko odvijajo na igrišču za odbojko na mivki, zunanjem nogometnem igrišču, otroških igralih in celo "pump track" stezi za kolesarje. Seveda dvoranski hokej ostaja tista glavna športna dejavnost, ki bo še naprej deležna veliko pozornosti. Zaradi dolgoletne tradicije in izjemnih dosedanjih športnih uspehov novi upravljavec v sodelovanju z občino želi obdržati dvoranski hokej v Horjulu in prispevati k dvigu kakovosti te športne discipline v Sloveniji. To je seveda možno le z vlaganjem v razvoj športa v Horjulu in kakovostno delo z mlajšimi selekcijami, povečanjem števila otrok in organizacijo turnirjev. Naslednji korak v športnem smislu bo ureditev zunanjega nogometnega igrišča. Župan je ob podpisu pogodbe novemu najemniku čestital ter zaželel uspešno delo in poudaril, kako pomemben je šport za občino Horjul, saj povezuje tako stare kot mlade. Hokejski klub Dinamiti Horjul šteje 112 članov, preko razpisa za šport pa občina Horjul skrbi za sofinanciranje oziroma finančno pomoč, tudi v obliki brezplačne najemnine. Župan je ob slovesnem podpisu še dejal: "Pomembno je, da ta šport podpiramo, ga ohranimo v Horjulu, saj smo po tem tudi prepoznavni širom Slovenije. Za dobro delovanje športnega parka pa je nujno, da pripeljemo tudi druge dejavnosti, ki bodo športnemu parku dale nov, svež in moderen imidž."

 

Besedilo: Peter Kavčič
Fotografija: Peter Kavčič, arhiv Občine Horjul
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Horjul!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!