Logo MojaObčina.si

Horjul

DANES
1°C
1°C
JUTRI
5°C
0°C
Deli
2873

Septembra bo objavljen razpis za najem gostinskega lokala v Športnem parku Horjul

Občina Horjul bo predvidoma na začetku septembra letos na občinski spletni strani objavila razpis za najem gostinskega lokala v Športnem parku Horjul na Vrhniški cesti 35 v Horjulu. Vse, ki jih zanima gostinska dejavnost na tej lokaciji, pozivajo, naj bodo pozorni na objavo prihajajočega razpisa.

Do konca avgusta bodo znane vse interne podrobnosti razpisa, ki neposredno vplivajo tako na vsebino kot tudi na pomen za prihodnjega upravljavca gostinskega lokala v športnem parku. Potem bodo pripravili tudi uradni razpis. Občina Horjul vse zainteresirane vabi, da septembra spremljajo spletno stran Občine Horjul in se dogovorijo za ogled lokacije. Vsa dodatna vprašanja lahko naslovijo na Občino Horjul (obcina@horjul.si ali 01 759 11 20). Ob tem naj še omenimo, da je prav razvoj celotnega športnega parka Horjul ena od pomembnejših občinskih razvojnih nalog. Občina Horjul je pred kratkim predstavila razvojni načrt, ki obsega izgradnjo otroškega igrišča, velikega nogometnega igrišča, ureditev parkirišča z vso potrebno infrastrukturo za avtodome in kolesarske proge "pumptrac"'. Glavna športna dejavnost pa bo tudi v prihodnje povezana z igriščem v pokritem prostoru pod balonom. Pred poletjem je občina poskrbela za čiščenje in ureditev klimatizacije v balonu, tako da so lahko horjulski hokejisti vseh generacij nekoliko lažje trenirali v poletni vročini. Naložba za 4000 evrov je zajemala ureditev ventilacijskega prezračevalnega sistema z dvema velikima ventilatorjema s premerom 140 cm za vpih in izpih zraka. Hkrati je občina uredila tudi protidežno zaščito, da ne prihaja do zamakanja v balonu ob močnejših nalivih. Naslednji korak bo usmerjen v servis klimatskih naprav, ki bodo v poletnem času služile za hlajenje, pozimi pa za dogrevanje in izsuševanje zraka. 

 

Besedilo in foto: Peter Kavčič

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi